+90 212 691 13 70

info@ermetaldemir.com

Akçaburgaz Mah. Uğur Mumcu Cad. 1566. Sok. No:7

Esenyurt / İSTANBUL

EROĞLU GRUP

yaşar eroğlu sosyal yaşantısı

Teknoloji geliştikçe daha asosyal olmaya başlayan insanoğlu daha çok kaynak tüketmekte, çevresine daha fazla zarar vermektedir. Doğanın kendini yenileyebilme hızı artık bu durumu dengelemeye yetmemektedir. Uygun fiziki, biyolojik, sosyal, ekonomik ve kültürel çevrenin olmaması canlı hayatını tehdit etmektedir.

Hayatın devamlılığı, sağlıklı, yaşanabilir bir ortam için artık her adımda duyarlı olunması gereken zaman gelmiştir. Gürültü, hava, toprak, su kirliliği ve başka birçok olumsuz etkene karşı birey ve toplum olarak bir takım önlemler almalı, çözümün bir parçası olmalıyız. Nasıl ki çevre sorunlarının en büyük müsebbibi insan faktörü ise; bu sorunların giderilmesi için irade ortaya koyabilecek varlık yine insanoğludur.

Eroğlu Grup olarak yaptığımız her işte önceliğimizin insanlar için daha güzel bir dünya yaratmak olduğunu, bu amaçla hareket ederek kendi etki ölçeğimizde insan hayatına değer kattığımızı söylemekten mutluluk duyuyoruz.

Eroğlu Grup şirketleri, çevre teknolojileri, endüstriyel geri dönüşüm ve emlak yatırımları gibi alanlarda faaliyetlerini güçlenerek sürdürmektedir. Kendi alanında bölgenin en büyük tesislerine ve en yeni teknolojisine sahip olan şirketlerimiz, ilkeleri doğrultusunda ilerleyerek Türkiye’nin en önde gelen sanayi kuruluşlarının çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Eroğlu Grup olarak, geri dönüşüm sektörünün lideri ve otoritesi konumuna gelme vizyonumuz doğrultusunda genişlememe çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürmekteyiz. Ölçeğimiz ne olursa olsun bakî kalacak şey insana, çevreye ve sürdürülebilir bir hayata olan tutumumuz olacaktır.

Eroğlu Grup Şirketleri